Haber

Afyonkarahisar’da İşitme Engelliler Voleybol Türkiye Şampiyonası

Afyonkarahisar Çiğiltepe ve Mustafa Abi 11-16 Nisan ortasında SporTürkiye İşitme Engelliler Voleybol Şampiyonası salonda yapılacaktır.

Spor şehri Afyonkarahisar bir şampiyonaya daha ev sahipliği yapıyor. İşitme Engelliler Voleybol Türkiye Şampiyonası’na erkekler ve bayanlar grupları katılacak. Afyonkarahisar’da yapılacak şampiyona ile birlikte 11-22 Temmuz 2023 tarihlerinde Karabük’te yapılacak Avrupa şampiyonası için A Milli takım kadrosuna sporcu seçimi yapılacak.

İşitme Engelliler Türkiye Voleybol Şampiyonası final maçları Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sosyal medya hesabından canlı yayınlanacak.

Afyonkarahisar’da düzenlenecek şampiyona ile ilgili konuşan Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, “Afyonkarahisar’ımız Allah’ın izniyle bir spor kenti olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. İşitme Engelliler Voleybol Türkiye Şampiyonası’na bayanlar ve erkekler katılacak. Çiğiltepe ve Tınaztepe Spor Salonlarında yapılacak olan müsabakaya takımlar katılacaktır.Yoğun bir katılımın olacağı şampiyonada A Milli grubu için bir sporcu seçilecektir.Umarım sporların ağırlıkta olduğu bir maç olur. Şimdiden katılacak tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi. – AFYONKARAHİSAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu