Haber

Nurettin Canikli’nin yeğeni Kemal Canikli’nin eşinden tesadüfi iddialar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ekonomik İşler Başkanı Nurettin Canikli’nin yeğeni Kemal Canikli’nin eşi Rüzgar Canikli’nin sosyal medyada paylaştığı darp görüntüsü gündeme bomba gibi düştü. Rüzgar Canikli’nin tezine göre; Eşi Kemal Canikli, ilişkileri boyunca kendisine şiddet uygulamış ve amcasının (Nurettin Canikli) danışmanları tarafından tehdit edilmiştir.

İşte Rüzgar Canikli’nin iddiaları…

Bir zamanlar gazeteci Metin Cihan’ın sosyal medyada paylaştığı belgelerle gündeme gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ekonomik İşler Başkanı Nurettin Canikli’nin yeğeni Kemal Canikli, bu kez tüm oklarını eşi Rüzgar Canikli’nin paylaşımlarına çevirdi.

Gazeteci Metin Cihan’ın savunmasında; Kemal Canikli, 15 Temmuz darbe girişiminden birkaç saat önce, meclis aracı dokunulmazlık kartıyla İpsala Sınır Kapısı’ndan geçerek Yunanistan’a gitmişti.

Kemal Canikli şimdi de eşi Rüzgar Canikli’nin tweet’leriyle gündemde. Rüzgar Canikli’nin iddiasına göre; Kemal Canikli, ilişkileri boyunca hep kendisine şiddet uygulamış, arkadaşının kimliğiyle gittiği otelde başka bir kadınla yakalanmasına rağmen şiddete maruz kalmıştır.

Rüzgar Canikli’nin tartışmaları arasında tüm bu olaylara rağmen Nurettin Canikli’nin danışmanları tarafından tehdit edildiği de dile getirildi.

İşte Rüzgar Canikli’nin sosyal medyanın gündemine oturan o paylaşımları:

?

?

?

?

?

?

haber-hani.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu