Haber

Seydişehir Belediyesi, Meram Belediyesi ile kardeş belediye oldu

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’u ziyaret ederek Seydişehir ve Meram belediyelerinin kardeş belediye olması konusunda istişarelerde bulundu.

Belediyeden yapılan açıklamada, ziyaretin oldukça verimli geçtiği belediyelerin tecrübelerini paylaşarak güzel hizmetler verecekleri belirtildi.

Açıklamada Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın şu sözlerine yer verildi:

“Birlik ve beraberlik içinde rahmet olduğuna inanıyoruz. Fiziki olarak sınırda bulunduğumuz Meram ile de sosyal ve kültürel bağlarımız var. Ortada yer alan belediyemizle kardeş belediye olarak örnek bir dayanışma ve birliktelik göstereceğiz. Meram Belediyesi gibi Konya’nın en büyük ve tecrübeli belediyeleri.Sadece belediyelerimizi değil vatandaşlarımızı da bu konuda kardeş olarak görüyoruz.İnşallah çalışmalar bittiğinde Seydişehir Belediyesi olarak belediyemizle daha yoğun bir şekilde ilgilenmeye devam edeceğiz. Meram Belediyesi maddi manevi her konuda bilgi, birikim ve dayanışma içindedir.”

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, “Konya belediyeleri olarak birlik ve beraberlik örneği göstermekten her zaman büyük mutluluk duyuyoruz ve diğer belediyelerimizin ve ilçelerimizin sosyal, kültürel, bilgi birikimi gibi her konuda daha da gelişmesini destekliyoruz. Bunu daha da güçlendireceğiz. Dayanışma içinde hep birlikte güzel işler yapacağımıza inanıyorum.” terimini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu